DLP-2232MSPF

N/A

MODULE USB ADAPTER WITH MCU

DLP-2232MSPF

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-2232MSPF
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-2232MSPF
Kategoritë
Zhvillimit Bordet, Kits, Programmers
Nën-kategoritë
Vlerësimi dhe bordet Demonstration dhe Kits
Seria
-
Pjesa StatusObsolete
llojInterface
funksionUSB 2.0 to UART
EmbeddedYes, MCU, 16-Bit
Shfrytëzohen IC / PjesaFT2232H, MSP430FR5739
Atributet primareFull Speed USB to High-Speed UART
Përmbajtja furnizuarBoard(s)
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-TEMP-G MODULE DATA-ACQUISITION 3-CH 2907
50:  $9.87508
DLP-HS-FPGA-A MODULE USB-TO-FPGA SPARTAN3 423
1:  $62.22925
DLP-HS-FPGA2 MODULE USB ADAPTER FOR FT2232H 388
1:  $74.67925
DLP-RFIDTAG RFID TAG R/W 13.56MHZ INLAY 10PK 2337
25:  $11.83025
DLP-RFID2-EDK KIT EVAL 13.56MHZ R/W DLP-RFID2 244
1:  $124.47925
DLP-245PL-G MOD USB-MCU FT245RL W/18LF8722 1181
50:  $25.67516
DLP-COAX1 COAX WITH RPSMA CONNECTOR 3773
40:  $6.52575
DLP-HS-FPGA3 MODULE USB-TO-FPGA SPARTAN 3A 294
1:  $91.27925
DLP-RFID1 RFID READER R/W 13.56MHZ MODULE 629
1:  $49.77925
DLP-UT1 SENSOR DIGITAL 0C-70C 2061
10:  $11.83025

Porosit

Çmimi i referencës:
10:$23.68025

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 1193
Porosit: