DLP-MAV-LCD1

N/A

LCD MODULE 16X2 BLK/GRY

DLP-MAV-LCD1

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-MAV-LCD1
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-MAV-LCD1
Kategoritë
optoelectronics
Nën-kategoritë
Display Modulet - LCD, karakterin OLED dhe numerike
Seria
-
Pjesa StatusObsolete
Numri i karaktereve32
Display Format16 x 2
karakteri Format-
Display Type-
Shfaqje mode-
Madhësia e karaktereve-
Outline L x W x H-
Duke parë Sipërfaqja41.70mm L x 24.50mm W
backlightLED
Voltage - Furnizimi3V ~ 3.3V
dot Size-
InterfaceSerial
Temperatura Operative-
text ColorBlack
Ngjyrë e sfonditGray
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-FR256 MICROCONTROLLER FERROELECTRIC 1515
1:  $19.73025
DLP-RFS-LOCATOR DEMONSTRATION SYSTEM 415
1:  $74.69585
DLP-RFS1280 2.4GHZ DATA RADIO 2671
1:  $11.83025
DLP-RFS1280ACT EVAL BOARD FOR DLP-RFS1280 306
1:  $82.97925

Porosit

Çmimi i referencës:
1:-

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 1585
Porosit: