DLP-RF430CL331BP

N/A

BOOSTERPACK RF430CL331H ADD-ON B

DLP-RF430CL331BP

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-RF430CL331BP
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-RF430CL331BP
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RFID Vlerësimi dhe Zhvillim Kits, Boards
Seria
-
Pjesa StatusActive
llojNear Field Communication
frekuencë13.56MHz
Për përdorim me / Related ProductsRF430CL331H
Përmbajtja furnizuarBoard(s)
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-RF430BP BOOSTERPACK RF430CL330 ADD-ON BD 7555
1:  $3.83075
DLP-RFID-UHF1B RFID READR R/W 902.6-927.4MZ MOD 733
DLP-TILT-G BOARD EVAL ACCEL/TILT/VIB SENSOR 2393
DLP-HS-FPGA MODULE USB-TO-FPGA SPARTAN3 962
DLP-RFS-DK KIT EVAL 915MHZ DLP-RFS1231 2207
DLP-FPGA-M MODULE USB-TO-FPGA TOOL W/MANUAL 843
DLP-2232PB-G MODULE USB-MCU FT2232D W/16F877A 909
DLP-RFS1231 RF TXRX MODULE CHIP U.FL ANT 1207
DLP-245PB-G MODULE USB-MCU FT245RL W/16F877A 542
DLP-2232M-G MODULE USB ADAPTER FOR FT2232D 1943

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$3.83075

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 7199
Porosit: