DLP-RFID-ANT

N/A

ANTENNA ROUND WITH COAX Antennas Round Antenna w/Coax

DLP-RFID-ANT

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-RFID-ANT
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-RFID-ANT
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RFID Antenave
Seria
-
Pjesa StatusActive
frekuencë13.56MHz
Features-
Size / Dimension-
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-TXRX-G MODULE USB-TO-TTL SRL UART CONV 3457
1:  -
DLP-2232MSP MODULE USB ADAPTER WITH MCU 938
5:  $27.63025
DLP-USB1232H MODULE USB-TO-UART/FIFO HS 18DIP 2624
1:  $11.43525
DLP-IO14 MODULE DATA-ACQUISITION 14-CH 1719
1:  $17.75525
DLP-USB232M-G2 MODULE USB-TO-TTL SRL UART CONV 2813
1:  $9.87500
DLP-IOR4 MODULE LATCHING-RELAY 4-CH 1698
1:  $17.75525
DLP-IO8-G MODULE DATA-ACQUISITION 8-CH 2198
1:  $11.83025
DLP-IO20 MODULE DATA-ACQUISITION 20-CH 1368
1:  $19.73025
DLP-USB232R MODULE USB-TO-SRL UART 18-DIP 3745
1:  $6.93000
DLP-RF430CL331BP BOOSTERPACK RF430CL331H ADD-ON B 7199
1:  $3.83075

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$15.78025

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 1913
Porosit: