DLP-RFIDTAG

N/A

RFID TAG R/W 13.56MHZ INLAY 10PK

DLP-RFIDTAG

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-RFIDTAG
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-RFIDTAG
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RFID transponderë, Tags
Seria
-
Pjesa StatusActive
stilInlay
teknologjiPassive
frekuencë13.56MHz
Memory TypeRead/Write
shkruajtshme Memory2kb (User)
standardetISO 15693, ISO 18000-3
Temperatura Operative0°C ~ 70°C
Size / Dimension38.00mm Dia
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-RFID2-EDK KIT EVAL 13.56MHZ R/W DLP-RFID2 244
1:  $124.47925
DLP-245PL-G MOD USB-MCU FT245RL W/18LF8722 1181
50:  $25.67516
DLP-COAX1 COAX WITH RPSMA CONNECTOR 3773
40:  $6.52575
DLP-HS-FPGA3 MODULE USB-TO-FPGA SPARTAN 3A 294
1:  $91.27925
DLP-RFID1 RFID READER R/W 13.56MHZ MODULE 629
1:  $49.77925
DLP-UT1 SENSOR DIGITAL 0C-70C 2061
10:  $11.83025
DLP-232PC MODULE USB-MCU FT232R W/18F2410 2602
1:  $11.83025
DLP-FANT ANTENNA FERRITE 3465
1:  $7.68075
DLP-2232ML-G MODULE USB ADAPTR FOR FT2232D LP 2536
1:  $11.83025
DLP-D-G MODULE USB SECURITY DONGLE 5443
1:  $5.77115

Porosit

Çmimi i referencës:
25:$11.83025

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 2337
Porosit: