DLP-RFS-DK

N/A

KIT EVAL 915MHZ DLP-RFS1231

DLP-RFS-DK

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-RFS-DK
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-RFS-DK
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
Vlerësimi RF dhe Zhvillim Kits, Boards
Seria
-
Pjesa StatusObsolete
llojTransceiver, ISM
frekuencë915MHz
Për përdorim me / Related ProductsDLP-RFS1231
Përmbajtja furnizuarBoard(s)
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-FPGA-M MODULE USB-TO-FPGA TOOL W/MANUAL 843
DLP-2232PB-G MODULE USB-MCU FT2232D W/16F877A 909
DLP-RFS1231 RF TXRX MODULE CHIP U.FL ANT 1207
DLP-245PB-G MODULE USB-MCU FT245RL W/16F877A 542
DLP-2232M-G MODULE USB ADAPTER FOR FT2232D 1943
DLP-USB232M-G MODULE USB-TO-TTL SRL UART CONV 2806
DLP-2232H-SF MOD USB-MCU/FPGA W/FT2232H 588
DLP-2232H-PSOC5 MODULE PSOC5 USB ADAPTER FT2232H 3027
DLP-USB245M-G MODULE USB-TO-TTL PARL FIFO CONV 1924
DLP-245SY-G MODULE USB-MCU FT245RL W/SX48 1947

Porosit

Çmimi i referencës:
1:-

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 2207
Porosit: