DLP-RFS-LOCATOR

N/A

DEMONSTRATION SYSTEM RF Development Tools Ranging and locating demonstration

DLP-RFS-LOCATOR

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-RFS-LOCATOR
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-RFS-LOCATOR
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
Vlerësimi RF dhe Zhvillim Kits, Boards
Seria
-
Pjesa StatusActive
llojTransceiver; LoRa®
frekuencë2.4GHz
Për përdorim me / Related ProductsSX1280
Përmbajtja furnizuarBoard(s)
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-RFS1280 2.4GHZ DATA RADIO 2671
1:  $11.83025
DLP-RFS1280ACT EVAL BOARD FOR DLP-RFS1280 306
1:  $82.97925

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$74.69585

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 415
Porosit: