DLP-RFS1280

N/A

2.4GHZ DATA RADIO RF Modules

DLP-RFS1280

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-RFS1280
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-RFS1280
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RF marrës Modulet
Seria
-
Pjesa StatusActive
RF Family / StandardGeneral ISM > 1GHZ
protokollLoRa
uljeGFSK
frekuencë2.4GHz ~ 2.48GHz
Data Rate-
Power - Output11.5dBm
ndjeshmëri-
interfaces serialSPI
Antena LlojiIntegrated, Chip + U.FL
Shfrytëzohen IC / PjesaSX1280
Memory Size-
Voltage - Furnizimi3.3V
Aktuale - Pranimi4.8mA
Aktuale - transmetimit24mA
montimi LlojiSurface Mount
Temperatura Operative0°C ~ 70°C
Paketa / Case14-SMD Module
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-RFS1280ACT EVAL BOARD FOR DLP-RFS1280 306
1:  $82.97925

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$11.83025

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 2671
Porosit: