DLP-RFS1280ACT

N/A

EVAL BOARD FOR DLP-RFS1280 RF Development Tools

DLP-RFS1280ACT

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-RFS1280ACT
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-RFS1280ACT
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
Vlerësimi RF dhe Zhvillim Kits, Boards
Seria
-
Pjesa StatusActive
llojTransceiver; LoRa®
frekuencë2.4GHz
Për përdorim me / Related ProductsDLP-RFS1280, SX1280
Përmbajtja furnizuarBoard(s)
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-RFS-DK KIT EVAL 915MHZ DLP-RFS1231 2207
DLP-RFS-LOCATOR DEMONSTRATION SYSTEM 415
1:  $74.69585
DLP-RFS1280ACT EVAL BOARD FOR DLP-RFS1280 306
1:  $82.97925

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$82.97925

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 306
Porosit: