DLP-UT1

N/A

SENSOR DIGITAL 0C-70C

DLP-UT1

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-UT1
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-UT1
Kategoritë
Sensorë, Transducers
Nën-kategoritë
Sensorë të temperaturës - Analog dhe Digital Output
Seria
-
Pjesa StatusObsolete
sensor TypeDigital, Local
Sensing Temperatura - Local0°C ~ 70°C
Sensing Temperatura - Remote-
output LlojiUSB
Voltage - Furnizimi5V
zgjidhje-
Features-
Saktësi - Highest (më i ulët)-
Test Condition-
Temperatura Operative0°C ~ 70°C
montimi Lloji-
Paketa / Case-
Furnizuesi Device Paketa-
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-232PC MODULE USB-MCU FT232R W/18F2410 2602
1:  $11.83025
DLP-FANT ANTENNA FERRITE 3465
1:  $7.68075
DLP-2232ML-G MODULE USB ADAPTR FOR FT2232D LP 2536
1:  $11.83025
DLP-D-G MODULE USB SECURITY DONGLE 5443
1:  $5.77115
DLP-USB245R MODULE USB-TO-PARL FIFO 18-DIP 4169
1:  $6.93000
DLP-2232H MODULE USB ADAPTER FOR FT2232H 2178
1:  $13.01525
DLP-RFID2D RFID READER R/W 13.56MHZ MOD 1141
1:  $27.63025
DLP-RFID2 RFID READER R/W 13.56MHZ MOD 1989
1:  $13.80525
DLP-7970ABP BOARD ADD-ON BOOSTERPACK NFC 2963
1:  $9.87500
DLP-RFID1-OG RFID READER R/W 13.56MHZ MODULE 767
1:  $37.32750

Porosit

Çmimi i referencës:
10:$11.83025

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 2061
Porosit: