IXI-P041205

N/A

RFID ANTENNA SEC

IXI-P041205

RoHSNë përputhje me RoHS
IXI-P041205
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
IXI-P041205
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RFID Antenave
Seria
*
Pjesa StatusActive
frekuencë-
Features-
Size / Dimension-
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
IXI-P042702 ANT 13.56MHZ PCB 2 REV A 2066
20:  $13.11420
IXI-P041259 RF ANTENNA SCI 1756
20:  $14.81250
IXI-P041205 RFID ANTENNA SEC 2024
20:  $13.11420
DLP-FANT ANTENNA FERRITE 3465
1:  $7.68075
DLP-RFID-ANT ANTENNA ROUND WITH COAX 1913
1:  $15.78025

Porosit

Çmimi i referencës:
20:$13.11420

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 2024
Porosit: