IXI-P041259

N/A

RF ANTENNA SCI

IXI-P041259

RoHSNë përputhje me RoHS
IXI-P041259
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
IXI-P041259
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RFID Antenave
Seria
*
Pjesa StatusActive
frekuencë-
Features-
Size / Dimension-
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
IXI-P041205 RFID ANTENNA SEC 2024
20:  $13.11420

Porosit

Çmimi i referencës:
20:$14.81250

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 1756
Porosit: