IXI-P042702

N/A

ANT 13.56MHZ PCB 2 REV A

IXI-P042702

RoHSNë përputhje me RoHS
IXI-P042702
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
IXI-P042702
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RFID Antenave
Seria
*
Pjesa StatusActive
frekuencë-
Features-
Size / Dimension-
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
IXI-P041259 RF ANTENNA SCI 1756
20:  $14.81250
IXI-P041205 RFID ANTENNA SEC 2024
20:  $13.11420

Porosit

Çmimi i referencës:
20:$13.11420

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 2066
Porosit: